Instagram’da Sessize Alma – 2021 (Fotoğraflı Anlatım)

Instagram’da Sessize Alma – 2021 (Fotoğraflı Anlatım)

Instagram Sessize Alma

Günümüzde çok yaygın kullanılan sosyal medya uygulaması olan Instagram birçok güncel özelliği içinde barındırıyor. Bu güncel özelliklerden bir tanesi de ‘’sessize alma’’ özelliğidir. Sessize alma özelliği birçok kişinin hayatını kolaylaştırdı. Instagram’da ki bu güncel ve kolaylık sağlayan özellik sayesinde istemeden de olsa takibe almaya mecbur kaldığımız insanların gönderilerini hikâyelerini görmekten kendimizi soyutlayabilir olduk. Bu özellik ne işe yarıyor peki bundan bahsedelim biraz:

Bu uygulama takip ettiğimiz fakat hikâyesini ya da gönderilerini görmek istemediğimiz kişilerin hesaplarını ya da hikâye veya gönderilerini sessize alabilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcıyı takipten çıkmanıza veya engellemenize gerek yoktur.

Peki, sessize alma olayı nasıl yapılıyor? Bu soru soru hemen aklınıza gelmiş olmalı. Bu sorunuz yanıtsız kalmayacak şimdi yanıt bekleyen sorunun yanıtına geçelim.

İnceleyebilirsiniz: Instagram konum çıkmıyor sorunu nasıl çözülür?

İnceleyebilirsiniz: Instagram Hikayenize Efekt Ekleme

INSTAGRAM’DA SESSİZE ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Sessize almak istediğiniz kullanıcının profiline giderek profilde yazan takip mesaj seçeneklerinden takip kısmına tıklayınız ve çıkan seçeneklerden sessize al seçeneğini seçiniz. Bu kısımda karşınıza gönderiler, hikâyeler seçeneği çıkacaktır. İsterseniz hem gönderileri hem hikâyeleri sessize alabilirsiniz. Dilerseniz de sadece gönderileri ya da sadece hikâyeleri sessize alabilirsiniz. Bu işlemi uygularken kullanıcıya onu sessize aldığınız bildirilmeyecektir.

Görsel Anlatım;

Yazıyı Puanla!
[Total: 1 Average: 5]
3 Dakika Önce
49.000 Real Instagram Followers Just $203

%17 Off PROMO CODEPR1749K

$249.99 $203.34

 

THE LAST DAY FOR 49K FOLLOWERS1 Day 22 Hour 43 Minute
Instagram
49.000 Follower
  • REAL PEOPLE
  • NO PASSWORD REQUIRED
  • 20 DAYS AUTO REFILL FOR UNFOLLOWERS
  • INSTANT DELIVERY
  • ONE TIME FEE
  • FREE AUTO LIKES - FOR ONE MONTH
  • FREE AUTO VIEWS - FOR ONE MONTH
  • FREE LIKES AND VIEWS TO YOUR LAST 10 POST
$249.99$203.34
BUY NOW