Twitch Klip İndirme Nasıl Yapılır?

Twitch Klip İndirme Nasıl Yapılır?

Başlıklar

1 Chrome Üzerinden Twitch Klip İndirme Nasıl Yapılır?2 Twitch’te Yayın Arşivleme Nasıl Yapılır?3 Twitch’te Arşivlenen Videolar Nasıl Görüntülenir?4 Twitch Videoları Bilgisayara Nasıl Kaydedilir?

Twitch klip indirme işlemi yapılması mümkün bir özelliktir. 10 yıla yakın bir geçmişi bulunan Twitch, dünyanın en iyi oyuncularının ve yayın yapmak isteyen kişilerin insanlarla iletişim kurduğu bir yer olarak ifade edilir. İlk çıktığı zamandan bu yana gün geçtikçe popülaritesi artan bu platform, League of Legends yani oyuncuların genel olarak LOL diye andığı oyun hakkında yapılan yayınlar sonrası şimdiki halini alır. çekilen videoların kaydedilip Twitch klip indirme özelliği ile indirilmesi ardından arşiv oluşturabilirsiniz.

İnceleyebilirsiniz: Instagram konum çıkmıyor sorunu nasıl çözülür?

Chrome Üzerinden Twitch Klip İndirme Nasıl Yapılır?

Chrome üzerinden Twitch klibi indirmek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

İndirilmesi amaçlanan bir klibin kullanıcının kendi twitch hesabına kaydedilmesi gerekir.Kaydedilen hesapta yer alan klibin 60 saniye ve altı bir sürede olduğu kontrol edilmelidir.Google Chrome tarayıcısında seçim seçeneklerine tıklayarak, reklam engelleyici uygulamanın açılması gerekir.Açılan sekmede ayarlar dilenildiği gibi yapılabilir, ardından da engelleyici üzerinde “Filtrelerim” bölümünün bulunması gerekir.UBlock Origin kullanan kullanıcılar, daha kolay bir şekilde indirme işlemini yapabilir.AdBlock Plus için ise, gelişmiş menü seçeneklerine erişim sağlanmalıdır.Açılan pencerede twitch adına clips.twitch.tv ##. player-overlaylayer.twitch.tv ##. player-overlay şeklinde iki özel pencere oluşturulur.Filtrelerin oluşturulmasının ardından tekrardan tarayıcıya dönmek ve Twitch ekranını yenilemek gerekir.Yenilenen ekranın ardından, “Videoyu Farklı Kaydet” seçeneği klibe sağ tıklanmasının sonrasında karşınıza çıkar.İndirme işlemi, “Videoyu Farklı Kaybet” seçeneğine tıklayan her kullanıcı tarafından başlatılabilir.İnen videonun ardından mp4 veya mp3 uzantısında indirme yapılacağı için, dilenilen yerde klipler kullanılabilir.

Twitch’te Yayın Arşivleme Nasıl Yapılır?

Twitch yayınlarını arşivlemek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

Öncelikle geçmiş yayınlar için hesabınızı ayarlamanız gerekir.Twitch’e giriş yapın ve kontrol panelinizden Ayarlar’ı seçin.Akış Tercihleri ​​altındaki Geçmiş Yayınları Kaydet’in yanındaki kutuyu işaretleyin.Bu, videolarınız için depolama seçeneğini etkinleştirir. Şimdi devam edebilir ve yayınlayabilirsiniz; videolarınız 14 veya 60 gün boyunca otomatik olarak arşivlenir.

Arşivleme özelliği ardından Twitch klip indirme işlemi ile de kalıcı depolama sağlayabilirsiniz.

Twitch’te Arşivlenen Videolar Nasıl Görüntülenir?

Twitch arşivlenen videoları görüntülemek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

Twitch ana sayfasına giriş yapınız.Ekranın sol tarafından yer alan videolar sekmesine geçiş yapınız.Bu alanda arşivlenen videolar seçeneği üzerinden listeleme yapabilirsiniz.

Twitch Videoları Bilgisayara Nasıl Kaydedilir?

Twitch’te arşivlenen videoların bilgisayara kaydedilmesi için yapılması gerekenler şu şekildedir:

Twitch’e giriş yapın ve Hesap Ayarları’nı seçin.Oluşturduğunuz videoların listesine erişmek için menüden Video Yöneticisi’ne gidin.Geçmiş Yayınları ve Daha Fazlasını Seçin.İndirmek istediğiniz videonun altındaki indirme bağlantısını seçin.Bu, videoyu bilgisayarınızda seçtiğiniz klasöre indirir. Üçüncü taraf bir araçla düzenlemek veya kendi kullanımınızı korumak için bu çok yararlıdır. Bu özelliği tüm videolarınızda yapabilirsiniz.

Tüm bu adımlar ardından Twitch klip indirme işlemi tamamlanarak bilgisayarınızda koleksiyon oluşturabilirsiniz.

Yazıyı Puanla!
[Total: 0 Average: 0]
3 Dakika Önce
49.000 Real Instagram Followers Just $203

%17 Off PROMO CODEPR1749K

$249.99 $203.34

 

THE LAST DAY FOR 49K FOLLOWERS1 Day 22 Hour 43 Minute
Instagram
49.000 Follower
  • REAL PEOPLE
  • NO PASSWORD REQUIRED
  • 20 DAYS AUTO REFILL FOR UNFOLLOWERS
  • INSTANT DELIVERY
  • ONE TIME FEE
  • FREE AUTO LIKES - FOR ONE MONTH
  • FREE AUTO VIEWS - FOR ONE MONTH
  • FREE LIKES AND VIEWS TO YOUR LAST 10 POST
$249.99$203.34
BUY NOW